Nowa, lepsza taryfa FLEX!

Nowa, lepsza taryfa FLEX!

18/09/2019

Specjalnie dla naszych klientów ułatwiamy dojazd na Lotnisko Warszawa Modlin oraz dodajemy jeszcze więcej korzyści!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić szereg zmian, aby dojazd do Modlina był jeszcze łatwiejszy.

Sprawdź dokładnie, co zyskasz w nowej taryfie FLEX!

1. ZMIANA DATY / GODZINY WYJAZDU – dodatkowa elastyczność

Idealne rozwiązanie dla osób chcących utrzymać elastyczność swojej podróży. Gdy w późniejszym czasie zaistnieje potrzeba zmiany daty przejazdu lub godziny połączenia wystarczy, że zalogujesz się do panelu „Zarządzaj Rezerwacją” i szybko oraz wygodnie dokonasz koniecznych aktualizacji bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

2. PODRÓŻ KOLEJNYM AUTOBUSEM W PRZYPADKU OPÓŹNIENIA LOTU – bez kupowania nowego biletu

To jest największa zmiana! Twój samolot lub pociąg się opóźnił i nie zdążyłeś na autobus? Nie ma problemu, teraz możesz jechać kolejnym autobusem bez konieczności zakupu nowego biletu (tak, rezygnujemy z tego), czy dokonywania jakichkolwiek zmian w swojej rezerwacji. Wystarczy, że zasygnalizujesz naszej załodze chęć podróży, a będziesz mógł jechać każdym następnym busem. Pamiętaj jednak, żeby bilet był ważny w dniu przejazdu.

3. DARMOWY WYBÓR/ZMIANA MIEJSCA W AUTOBUSIE – dodatkowy komfort

Dobrze znamy potrzeby podróżników i zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest wygodne miejsce w autobusie. Jedni chcą miejsce przy oknie, inny blisko przyjaciół lub bliskich im osób. Teraz otrzymujesz bezpłatny wybór miejsca lub jego zmianę, wystarczy, że zalogujesz się do panelu „Zarządzaj Rezerwacją” i szybko oraz wygodnie dokonasz koniecznych aktualizacji bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

4. TRAVEL ALERT SMS – mniej stresu

Zależy Ci, aby dotrzeć na lotnisko na czas? Oferujemy dodatkowe zabezpieczenie Twojej podróży – kluczowe w przypadku lotu samolotem. Chcąc uniknąć przykrych niespodzianek i dodatkowego stresu, otrzymasz z wyprzedzeniem informacje o możliwych zmianach w naszym rozkładzie jazdy oraz ewentualnych opóźnieniach. Teraz darmowy SMS wyślemy w przypadku zmian godzin odjazdu dla Twojej rezerwacji w ramach Twojego biletu bez dodatkowych kosztów!

5. ZWROT BILETU – bez start

Planujesz podróż z wyprzedzeniem ale obawiasz się nieprzewidzianej zmiany planów? Doskonale to rozumiemy, dlatego wybierając nową taryfę FLEX otrzymujesz spokój i gwarancję zwrotu 100% ceny biletu do 24h przed odjazdem. W przypadku rezygnacji z przejazdu - wystarczy, że zalogujesz się do panelu „Zarządzaj Rezerwacją” i szybko oraz wygodnie dokonasz zwrotu pieniędzy prosto na swój rachunek bankowy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej zobacz nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zapraszamy na pokład!


Sprawdź godziny kursu i KUP BILET już TERAZ!