Jedź z Białej Podlaskiej do Modlina 5 razy dziennie!

Jedź z Białej Podlaskiej do Modlina 5 razy dziennie!

18/11/2016

W odpowiedzi na zapotrzebowanie podróżnych oraz zaplanowanego dalszego rozwoju sieci połączeń OKbus oraz ModlinBus od 21 listopada 2016 rozpoczyna współpracę na trasie Lotnisko Modlin – Mińsk Mazowiecki – Siedlce – Międzyrzec Podlaski – Biała Podlaska z przewoźnikiem Garden Service.

Nowe korzyści dla podróżnych:

  • Zwiększamy liczbę połączeń do 5 razy dziennie z Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Siedlec i Mińska Mazowieckiego na Lotnisko Modlin we współpracy z Garden Service, w obu kierunkach.
  • Łączymy z Lotniskiem Modlin nowe miejscowości: Siedlce i Mińsk Mazowiecki
  • Teraz wystarczy jeden bilet aby dojechać na Lotnisko Modlin (dogodna przesiadka pod Pałacem Kultury Garden <> OKbus/Modlinbus)
  • Szybki i wygodny sposób zakupu jednego biletu on-line na stronie www.okbus.pl www.modlinbus.pl lub u kierowcy autobusu, dworcach autobusowych.
  • Do każdego biletu online w celu oszczędności czasu załączamy „Plan Podróży” z rozpisaną dogodną przesiadką pod Pałacem Kultury i Nauki
  • Wybierając nowe rozwiązanie każdy podróżny może skorzystać z większej ilości połączeń ModlinBus oraz OKbus w kierunku z i na Lotnisko Modlin!
  • Gwarancja stałej ceny przejazdu!
  • Gwarancja zwrotu 100% wartości biletów zakupionych on-line.
  • Gwarancja komfortowej podróży OKbus lub Modlinbus.
  • Pasażerowie jadący na Lotnisko Modlin mają dostęp do 43 miast europejskich!


Dotychczasowe połączenia OKbus na trasie Biała Podlaska – Międzyrzec Podlaski oraz Siedlce - Mińsk Mazowiecki – Warszawa będą realizowane przez Garden Service wg. rozkładu przewoźnika dostępnego na stronie www.garden-express.pl

OKbus i Modlinbus to marki na rynku przewozów łączące komfortowe podróżowanie z niskimi cenami. Charakterystyczne dla nich są autobusy Scania i Mercedes. Do standardowego wyposażenia należą: klimatyzacja, bezpłatny dostęp do Internetu, gniazdka 230 V i lampki do czytania przy każdym z foteli. Ponadto wszyscy pasażerowie mają do dyspozycji wygodne, skórzane fotele z wbudowanym tabletem. Przy jego pomocy można korzystać z Internetu, zagrać w grę, obejrzeć film czy posłuchać muzyki. Dzięki temu podróż minie błyskawicznie. Obie marki mają kilkuletnie doświadczenie w obsłudze pasażerów oraz są gwarancją tanich i komfortowych przejazdów.

KUP BILET

Sprawdź połączenia na Lotnisko Modlin

Sprawdź połączenia z Lotniska Modlin


Dodatkowo oferujemy przejazdy na poniższych trasach:

Międzyrzec Podlaski - Modlin,
Siedlce - Modlin,
Mińsk Mazowiecki - Modlin,
Modlin - Biała Podlaska,
Modlin - Międzyrzec Podlaski,
Modlin - Mińsk Mazowiecki.