Nasza flota autobusów!

Nasza flota autobusów!

20/09/2017

Modlinbus i OKbus posiada nowoczesną flotę autobusów pasażerskich. Duże autobusy posiadające 49 miejsc siedzących to Scanie, mniejsze Sprintery zabiorą na pokład 19 podróżnych. Połączenie dwóch wymiarów autobusów poprawia efektywność transportową ale również sprawia, że podróż mija szybko, komfortowo i w przyjaznej atmosferze!

zasami, ze względów operacyjnych zdarza się, że autobus musi zostać zamieniony na inny. Wtedy pasażer, który kupił bilet na przejazd OKbus może ją odbyć na pokładzie ModlinBus lub na odwrót. Aby pomóc pasażerom w rozpoznaniu naszych autobusów pragniemy w skrócie je zaprezentować. Niezależnie jednak którym autobusem będzie odbywać się podróż, pasażer może mieć pewność, że bezpiecznie i na czas dojedzie do wybranego celu podróży.

Zwinny Mercedes Sprinter (OKbus)

Sprintery charakteryzuje duży komfort podróży, bezpieczeństwo, dynamika jazdy oraz ekonomiczność. W każdym autobusie znajdziemy: wygodne, skórzane fotele z wbudowanymi tabletami, gniazdka elektryczne, klimatyzację, oświetlenie oraz multimedialny system rozrywki. Aktualnie Sprintery obsługują linię OKbus.

Szybka i bezpieczna Scania (Modlinbus lub OKbus)

Scania to autobusy, które są zainspirowane opiniami podróżnych i kierowców. Przestronne wnętrze klasy premium sprawia, że każda podróż jest przyjemnością. Zima, jesień, lato czy deszcz lub wiatr – autobus oferuje komfort na każdą pogodę. Scania jest dobrze zaprojektowanym pojazdem, świetnie izolowanym oraz klimatyzowanym, zapewniając komfort w każdych warunkach jazdy. W autobusie znajdziemy: wygodne, skórzane fotele z wbudowanymi tabletami, gniazdka elektryczne, klimatyzację, oświetlenie oraz multimedialny system rozrywki. Aktualnie Scanie obsługują linię OKbus oraz Modlinbus.

Kup bilet TUTAJ