NOWA TRASA! Jedź z Puław, Kazimierza, Garwolina lub Ryk na Lotnisko Modlin! 4 X DZIENNIE! Promocyjne ceny biletów!

NOWA TRASA! Jedź z Puław, Kazimierza, Garwolina lub Ryk na Lotnisko Modlin! 4 X DZIENNIE! Promocyjne ceny biletów!

31/03/2017

W odpowiedzi na zapotrzebowanie podróżnych oraz zaplanowanego dalszego rozwoju sieci połączeń OKbus oraz ModlinBus od 03 kwietnia 2017 rozpoczyna współpracę na trasie Lotnisko Modlin – Garwolin – Ryki – Puławy – Kazimierz Dolny z przewoźnikiem Halobus.

Korzyści dla podróżnych:

  • 4 RAZY DZIENNIE z Puław, Ryk i Garwolina na Lotnisko Modlin we współpracy z Halobus, w obu kierunkach. 3 razy dziennie z Kazimierza Dolnego.
  • Teraz wystarczy jeden bilet aby dojechać na Lotnisko Modlin (dogodna przesiadka pod Pałacem Kultury Halobus (Przystanek DT Centrum) <> OKbus/Modlinbus (przystanek Pl. Defilad przed głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki )
  • Szybki i wygodny sposób zakupu jednego biletu on-line na stronie www.okbus.pl www.modlinbus.pl
  • Do każdego biletu online w celu oszczędności czasu załączamy „Plan Podróży” z rozpisaną dogodną przesiadką pod Pałacem Kultury i Nauki
  • Gwarancja stałej ceny przejazdu!
  • Gwarancja zwrotu 100% wartości biletów zakupionych on-line.
  • Gwarancja komfortowej podróży OKbus lub Modlinbus.
  • Pasażerowie jadący na Lotnisko Modlin mają dostęp do 43 miast europejskich!

Połączenia OKbus na trasie: Kazimierz Dolny – Puławy – Ryki – Garwolin - Warszawa będą realizowane przez Halobus wg. rozkładu przewoźnika dostępnego na stronie www.halobus.com.pl

OKbus i Modlinbus to marki na rynku przewozów łączące komfortowe podróżowanie z niskimi cenami. Charakterystyczne dla nich są autobusy Scania i Mercedes. Do standardowego wyposażenia należą: klimatyzacja, bezpłatny dostęp do Internetu, gniazdka 230 V i lampki do czytania przy każdym z foteli. Ponadto wszyscy pasażerowie mają do dyspozycji wygodne, skórzane fotele z wbudowanym tabletem. Przy jego pomocy można korzystać z Internetu, zagrać w grę, obejrzeć film czy posłuchać muzyki. Dzięki temu podróż minie błyskawicznie. Obie marki mają kilkuletnie doświadczenie w obsłudze pasażerów oraz są gwarancją tanich i komfortowych przejazdów.

Przed podróżą prosimy o zapoznanie się lokalizacją przystanków w centrum Warszawy i zaplanowanie swojej przesiadki.


KUP BILET w promocyjnej cenie!

Sprawdź połączenia na Lotnisko Modlin

Sprawdź połączenia z Lotniska ModlinDodatkowo oferujemy przejazdy na poniższych trasach:

Kaziemirze Dolny – Lotnisko Modlin

Ryki – Lotnisko Modlin

Puławy – Lotnisko Modlin

Garwolin – Lotnisko Modlin