Rezerwacja bez ryzyka

Rezerwacja bez ryzyka

06/04/2016

Tylko w OKbus masz pełną gwarancję zwrotu 100% ceny biletu zakupionego przez Internet w wypadku rezygnacji do 24 godzin przed odjazdem! Dlatego możesz zarezerwować swój bilet już dziś, bez stresu i ryzyka!

Rezerwacja bez ryzyka

Planujesz wyjazd i chcesz kupić bilet wcześniej, ale boisz się, że stracisz pieniądze, gdy okaże się, że Twoje plany uległy zmianie i musisz zrezygnować z podróży? Bez obaw, w OKbus dajemy Ci gwarancję 100% zwrotu ceny biletu zakupionego przez Internet w Taryfie FLEX w przypadku rezygnacji 24 godziny przed odjazdem!

Tylko u nas kupując bilet online w Taryfie FLEX możesz z niego zrezygnować bez żadnych konsekwencji! Nie ważne z jakiego powodu rezygnujesz - w OKbus zawsze masz pewność, że zwrócimy Ci wszystkie Twoje pieniądze.

U nas kupując bilet online w Taryfie FLEX nic nie ryzykujesz! Nie musisz już stresować się, że Twoje pieniądze przepadną w przypadku zmiany planów. Gwarantujemy Ci, że dostaniesz 100% zwrotu ceny biletu, jeśli nie będziesz dał rady go wykorzystać.

Kupując bilet przez Internet z wyprzedzeniem możesz też dodatkowo zaoszczędzić, płacąc mniej! Co więcej, im wcześniej to zrobisz, tym mniej zapłacisz!

Pamiętaj, zwrot ceny biletu w przypadku rezerwacji dotyczy tylko zakupów online w Taryfie FLEX.

Rezygnacji można dokonać samodzielnie ONLINE w ZARZĄDZANIU REZERWACJĄ

Sprawdź nasz ROZKŁAD JAZDY i skorzystaj z naszych usług!

Uwaga. Zwrotowi nie podlega opłata rezerwacyjna oraz inne opłaty ujęte w regulaminie.