Tablet w każdym fotelu! Multimedialny system rozrywki pasażera

Tablet w każdym fotelu! Multimedialny system rozrywki pasażera

06/04/2016

Każda podróż z OKbus to okazja dla Ciebie aby zaoszczędzić i poczuć się komfortowo! To również możliwość aby obejrzeć doskonałej jakości Twój ulubiony film lub zrelaksować się przy wybranej przez Ciebie muzyce! To tylko jeden ze sposobów w jaki OKbus zmienia Twoje podróżowanie na lepsze.

Multimedialny system rozrywki pokładowej

Podróż z nami jest tania i przyjemna! Pasażerom OKbusa zapewniamy nie tylko komfort jazdy i niskie ceny, ale dbamy także o to, aby czas spędzony z nami upłynął szybko i przyjemnie. Z tego też powodu postanowiliśmy wyposażyć nasze autobusy w multimedialny system rozrywki pokładowej. Dzięki temu jadąc z nami nigdy nie będziesz się nudził!

Czym jest multimedialny system rozrywki pokładowej?

Multimedialny system rozrywki pokładowej w naszych autobusach gwarantuje, że podróż OKbusem będzie prawdziwą przyjemnością. W każdym z foteli znajduje się tablet z duży ekranem, na którym znaleźć można filmy, muzykę oraz gry. Dzięki temu podróżując z nami możesz oglądać ulubione filmy, relaksować się przy wybranej przez siebie muzyce oraz zagrać w fascynujące gry.

Do naszego multimedialnego systemu rozrywki pokładowej dostęp ma każdy pasażer, bez wyjątków, a wszystko to oczywiście za darmo i bez żadnych ograniczeń. Dodatkowo w każdym fotelu znajdziesz również gniazdko 230V. Podróżując z nami nie będziesz się nudził!

Przekonaj się sam o tym, jak jazda autobusem może być przyjemna! Nie czekaj dłużej, KUP BILET już teraz!

Sprawdź nasz ROZKŁAD JAZDY i skorzystaj z naszych usług!

Kupując bilet online zapłacisz już od 9zł!