Z Białej Podlaskiej oraz Międzyrzeca za 50 groszy! Sprawdź nowy rozkład jazdy!

Z Białej Podlaskiej oraz Międzyrzeca za 50 groszy! Sprawdź nowy rozkład jazdy!

16/05/2016

Planujesz dojazd do centrum Warszawy lub na lotnisko Modlin z Białej Podlaskiej oraz Międzyrzeca? Bilety OKbus.pl na nowej trasie są już od dziś dostępne w wyjątkowej cenie!

Już teraz można rezerwować bilety za 50 groszy na nowe połączenia do centrum Warszawy i na Lotnisko Modlin z Białej Podlaskiej oraz Międzyrzeca. Kursy będą odbywały się 8 razy dziennie w obie strony! Trasa docelowa to Lotnisko Modlin oraz Warszawa Centrum (Pałac Kultury i Nauki).

Komfortowa podróż za jedyne 50 groszy! Bilety w tej cenie są dostępne tylko do 18 maja (środa), do północy - na podróże przy rezerwacjach do 6 czerwca 2016!

Pierwsze autobusy wyruszą w trasę 23 maja 2016. Aby kupić tani bilet na lotnisko Modlin lub do Warszawy Centrum wystarczy zapisać się na newsletter lub wypełnić promocyjny formularz kontaktowy. Następnie otrzymasz kod uprawniający do zniżki przy zakupie biletów on-line za 50 gorszy. Dodatkowe informacje znajdziecie na Facebooku. oraz na stronie OKbus.pl

Atrakcyjna cena biletów to jednak nie jedyna zaleta - udowadniamy, że podróż nie musi być nudna. W drodze do celu można obejrzeć doskonałej jakości film lub zrelaksować się przy świetnej muzyce. Wszystko dzięki tabletom w każdym fotelu (multimedialny system rozrywki), a na nich wybór najlepszych filmów, muzyki i gier. Za dotknięciem ekranu dojazd do Warszawy, Modlina zmieni się w doskonałą rozrywkę.

OKbus to nowoczesne autobusy z klimatyzacją i bezpłatnym WiFi. W pojeździe pasażerowie siedzą w wygodnych, skórzanych fotelach. W każdym z nich jest dostępne gniazdko, z którego można korzystać, jeśli podczas podróży używa się własnego laptopa, tabletu, czy telefonu. Do dyspozycji są również lampki do czytania.

Do celu można dotrzeć szybko i tanio. Pasażerowie mają do dyspozycji wygodny system rezerwacji biletów i sieć punktów sprzedaży, a także dogodnie położone przystanki. Co więcej przewoźnik daje gwarancję zwrotu 100 proc. ceny biletu w przypadku rezygnacji z podróży przy zakupie online.


KUP BILET ZA 50 GROSZY!

Sprawdź rozkład jazdy OKbus