OKbus - Komfortowe i tanie podróżowanie

Aktualności

 • Czas na mundial! Czas na grę! POLSKA!

  Wszyscy kibicujemy! Pozytywne emocje i sportowa rywalizacja towarzyszą wszystkim podróżnikom! Dlatego specjalnie dla Was rozpoczynamy MISTRZOWSKIE OKAZJE!

  Więcej > 14/06/2018
 • Odbierz PREZENT na DZIEŃ DZIECKA! Receive HAPPY CHILDREN'S DAY GIFT!

  Tydzień dziecka w Modlinbus trwa! Tylko teraz wybierz 1 z 3 prezentów i ciesz się letnimi podróżami! Wszyscy jesteśmy dziećmi! Wszyscy kochamy przygody i dobrą zabawę! Czas na wspaniałą podróż z dziecięcych marzeń! Only now, choose 1 of 3 gifts and enjoy summer travel!

  Więcej > 29/05/2018
 • Tydzień Dziecka! Akcja Specjalna!

  Rozpoczynamy TYDZIEŃ DZIECKA! Uwielbiamy małych podróżników, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy specjalne NAGRODY! DARMOWE BILETY oraz DYPLOM MAŁEGO PODRÓŻNIKA z wakacyjnym rabatem! Co zrobić aby wziąć udział i otrzymać nagrody?

  Więcej > 28/05/2018
 • 8 nowych połączeń z Lotniska Chopina w Warszawie! Jedź z Łodzi do Singapuru!

  8 nowych połączeń, w tym możliwość bezpośredniego lotu do Singapuru – to główne nowości najświeższego rozkładu, który będzie obowiązywał w sezonie letnim na Lotnisku Chopina. Już teraz zarezerwuj bezpośredni transfer z Łodzi Kaliskiej na Lotnisko Chopina!

  Więcej > 21/05/2018
 • Z Łodzi do Norymbergi! Leć z Lotniska Chopina!

  Norymberga jest od dziś siódmym niemieckim miastem, do którego można podróżować bezpośrednio z Lotniska Chopina w Warszawie. Rejsy są wykonywane przez PLL LOT samolotami Embraer 170/5. Podróż między Lotniskiem Chopina a lotniskiem Albrechta Duerera w Norymberdze trwa ok 1 godz. 40 min.

  Więcej > 20/05/2018

Komfortowy autobus i najlepsza cena biletu: twój nowy sposób na wygodne i tanie podróżowanie!

OKbus to nowa linia autobusowa oferująca przejazd nowoczesnymi autobusami w najatrakcyjniejszych cenach. Kursujemy z i do Warszawy, Modlina, Łodzi, Torunia i Płocka.