OKbus - Komfortowe i tanie podróżowanie

Aktualności

 • NOWE KIERUNKI Z LOTNISKA CHOPINA W SEZONIE ZIMOWYM

  Od 18 grudnia linia Ural Airlines planuje rozpocząć rejsy na nowym kierunku – Warszawa – Moskwa Domodiedowo. To będzie również nowy przewoźnik w Warszawie. Dodatkowo na lotnisku będzie obsługiwanych szereg połączeń czarterowych. Tour operatorzy zapowiedzieli łącznie 15 sezonowych połączeń zimowych, wśród nich takie, jak: Bangkok, Mauritius, Rio De Janeiro, Zanzibar, Montego Bay na Jamajce, Ho Chi Minh w Wietnamie, Colombo na Sri Lance, Puerto Plata na Dominikanie, czy Santa Clara na Kubie.

  Więcej > 14/11/2017
 • REKORD NA LOTNISKU CHOPINA Z 2016 ROKU JUŻ POBITY!

  W ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy 2017 roku na Lotnisku Chopina obsłużono więcej pasażerów, niż w całym roku ubiegłym. Do końca października z warszawskiego portu skorzystało 13 mln 480 tys. pasażerów. To o ponad 24 proc. więcej w porównaniu z tym samym okresem roku poprzedniego, a także o ponad 5 proc. więcej od całorocznego wyniku za 2016.

  Więcej > 13/11/2017
 • Travel Alert SMS

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Podróżnych uruchamiamy powiadomienia SMS dotyczące Twojej zaplanowanej podróży OKbus lub Modlinbus. Posiadając tani bilet nie musisz się już martwić o ewentualne zmiany dotyczące odjazdu autobusu lub innych nieoczekiwanych zdarzeń. Zostaniesz przez nas wcześniej poinformowany przez co ze spokojem dojedziesz do celu. Komfort i wygoda podróży to nie wszystko, dlatego GWARANTUJEMY Tobie spokój już przed jej rozpoczęciem!

  Więcej > 07/11/2017
 • Nowe połączenia na Lotnisko Modlin z Rzeszowa, Lublina, Radomia, Kielc, Krakowa i Ostrowca Świętokrzyskiego

  Modlinbus i OKbus rozszerza współpracę z przewoźnikiem PolskiBus.com! Pasażerowie z Rzeszowa, Radomia, Kielc, Lublina, Krakowa i Ostrowca Św. otrzymują możliwość rezerwacji podróży łączonych na Lotnisko Modlin w ramach jednej transakcji. Dogodna przesiadka będzie odbywała się w Centrum Warszawy na Placu Defilad. Bilety są już dostępne na www.polskibus.com

  Więcej > 02/11/2017
 • Nasza flota autobusów!

  Modlinbus i OKbus posiada nowoczesną flotę autobusów pasażerskich. Duże autobusy posiadające 49 miejsc siedzących to Scanie, mniejsze Sprintery zabiorą na pokład 19 podróżnych. Połączenie dwóch wymiarów autobusów poprawia efektywność transportową ale również sprawia, że podróż mija szybko, komfortowo i w przyjaznej atmosferze!

  Więcej > 20/09/2017

Komfortowy autobus i najlepsza cena biletu: twój nowy sposób na wygodne i tanie podróżowanie!

OKbus to nowa linia autobusowa oferująca przejazd nowoczesnymi autobusami w najatrakcyjniejszych cenach. Kursujemy z i do Warszawy, Modlina, Łodzi, Torunia i Płocka.