OKbus - Komfortowe i tanie podróżowanie

Aktualności

 • Odbierz PREZENT! Kliknij w WYBRANEGO UCZNIA!

  14 października - DZIEŃ NAUCZYCIELA :) Pamiętacie jaki był wasz ulubiony przedmiot w szkole? Każdy z nas miał belfra, któremu uwielbiał dokuczać. A może wasze Pociechy są mistrzami nauk ścisłych, kręci je literatura lub grają w szkolnej drużynie piłkarskiej? U nas nie ma granic wieku! I aby SZKOŁA kojarzyła się przyjemnie, mamy dla Was SZKOLNY PREZENT. Wystarczy wybrać jednego UCZNIA i odebrać kod rabatowy na podróże pomiędzy Lotniskiem Modlin, a Warszawą i Łodzią.

  Więcej > 09/10/2018
 • Odbierz JESIENNY PREZENT! Kliknij w WYBRANEGO GRZYBKA!

  Sezon na podgrzybki, prawdziwki i maślaki powoli się kończy... Jesteśmy jednak pewni, że wędrówki po lasach Mazowsza pozwolą spóźnialskim uzupełnić zapasy! Z tej okazji ModlinBus ma dla Ciebie JESIENNY PREZENT! Wystarczy wybrać jednego GRZYBKA i odebrać kod rabatowy na podróż pomiędzy Lotniskiem Modlin, a Warszawą. Kosze i kalosze gotowe?

  Więcej > 25/09/2018
 • NOWA PULA biletów już od 9 zł! Zarezerwuj podróż na listopad i grudzień! *

  Wielkimi krokami zbliża się jesień, zanim się obejrzymy zawita listopad i grudzień! Planujesz w tym czasie podróż z Lotniska Chopina lub Lotniska Modlin? A może wybierasz się do Łodzi lub Warszawy, ale nie możesz zdecydować się na konkretne połączenie? Trafiłeś idealnie! KUP teraz BILETY dostępne już od 9 zł na podróże do 20 grudnia 2018r.

  Więcej > 18/09/2018
 • ​Łączymy siły! Nowe połączenia z Torunia, Włocławka i Płocka na Lotnisko Modlin.

  OKbus rozpoczął współpracę z CityBus24.com. Pasażerowie z Torunia, Włocławka i Płocka otrzymują możliwość rezerwacji podróży na Lotnisko Modlin w bardziej dogodnych godzinach, które są dopasowane do oczekiwań podróżnych.

  Więcej > 28/08/2018
 • NOWA PULA biletów już od 9 zł! Zarezerwuj podróż na wrzesień i październik!

  Wrzesień i październik za chwilę! Planujesz wspaniałe podróże do Łodzi, Torunia lub Warszawy? Masz już zarezerwowany lot z Lotniska Chopina lub Lotniska Modlin? KUP teraz BILETY już od 9 zł na podróże do 27 października 2018!

  Więcej > 19/07/2018

Komfortowy autobus i najlepsza cena biletu: twój nowy sposób na wygodne i tanie podróżowanie!

OKbus to nowa linia autobusowa oferująca przejazd nowoczesnymi autobusami w najatrakcyjniejszych cenach. Kursujemy z i do Warszawy, Modlina, Łodzi, Torunia i Płocka.