Aktualności - Październik 2018

 • Odbierz STRRRRASZNY PREZENT! Kliknij w WYBRANĄ POSTAĆ!

  Cukierek albo psikus? Z nami nie musisz się bać :-) Strrrrrasznie niskie są tylko ceny biletów – bez psikusów! Już teraz kliknij w najstraszniejszą POSTAĆ i odbierz Halloweenowy KOD RABATOWY na listopadowe podróże!

  Więcej > 30/10/2018
 • BILETY na ŚWIĘTA i NOWY ROK już od 9 zł! KUP TERAZ!

  Już jest! Nowa pula TANICH BILETÓW na okres 21.12.2018-31.01.2019

  Więcej > 24/10/2018
 • Zaplanuj swój... BAGAŻ! Limity bagażu w OKBus

  W związku ze zbliżającym się okresem wzmożonych Świątecznych i Noworocznych podróży, zapraszamy do zapoznania się z zasadami przewozu bagażu w naszych liniach.

  Więcej > 22/10/2018
 • Odbierz PREZENT! Kliknij w WYBRANEGO UCZNIA!

  14 października - DZIEŃ NAUCZYCIELA :) Pamiętacie jaki był wasz ulubiony przedmiot w szkole? Każdy z nas miał belfra, któremu uwielbiał dokuczać. A może wasze Pociechy są mistrzami nauk ścisłych, kręci je literatura lub grają w szkolnej drużynie piłkarskiej? U nas nie ma granic wieku! I aby SZKOŁA kojarzyła się przyjemnie, mamy dla Was SZKOLNY PREZENT. Wystarczy wybrać jednego UCZNIA i odebrać kod rabatowy na podróże pomiędzy Lotniskiem Modlin, a Warszawą i Łodzią.

  Więcej > 09/10/2018
Komfortowy autobus i najlepsza cena biletu: twój nowy sposób na wygodne i tanie podróżowanie!

OKbus to nowa linia autobusowa oferująca przejazd nowoczesnymi autobusami w najatrakcyjniejszych cenach. Kursujemy z i do Warszawy, Modlina, Łodzi, Torunia i Płocka.