Cennik

Kup bilet

Znajdź najlepsze połączenie dla Ciebie.

Najlepsze ceny biletów w sprzedaży online!

Sprawdź ile kosztuje przejazd OKbus na interesującej Cię trasie – pamiętaj, że im wcześniej zarezerwujesz bilet, tym niższa jego cena!

3 powody, dla których warto kupić bilet przez Internet

Bilety już od 9zł

Im wcześniej, tym taniej! Opłaca zaplanować podróż z wyprzedzeniem.

Ceny internetowe
zawsze niższe

Gwarancja najlepszej ceny przy zakupie online.

Gwarancja miejsca
w autobusie

Podróżuj tanio i bez niespodzianek przy wcześniejszej rezerwacji!


OKbus to najlepsze ceny w najwyższym standardzie jazdy!

UWAGA! W związku z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług informujemy, że od dnia 01.01.2020 fakturę VAT wystawiamy jedynie przy zakupie biletów w punkcie sprzedaży Lotnisko Warszawa-Modlin oraz zakupionych on-line.

Promocja „Planujesz – Zyskujesz”

Dla osób kupujących online przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki czemu za swój bilet możesz zapłacić mniej. W naszej promocji „Planujesz – Zyskujesz” bilety dostępne są w cenie już od 9 zł!


Jak skorzystać z promocyjnych cen?

To proste! Wystarczy, że kupisz bilet online z wyprzedzeniem, a zaoszczędzisz nawet do 70%. Co ważne, w każdej chwili możesz zrezygnować, a my bez względu na przyczynę zawsze zwrócimy Ci całość ceny biletu. Rezerwując bilet wcześniej, nie ryzykujesz nic, a dodatkowo dostajesz gwarancję miejsca w autobusie.

Pamiętaj – im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym mniej zapłacisz! Nie czekaj dłużej, KUP BILET już teraz!


Dlaczego warto kupować bilety online?

• Oszczędzasz pieniądze – im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym mniej zapłacisz (bilety dostępne są już od 9zł.)• Masz gwarancję miejsca w autobusie – rezerwując bilet wcześniej zawsze masz pewność wolnego miejsca dla Ciebie w naszym autobusie

Bilety ulgowe

Dzieciom w wieku 2-12 lat przysługują bilety ulgowe, których cena jest niższa od cen biletów normalnych. W przypadku niemowląt i małych dzieci do lat 2 nie zapłacisz nic – w OKbusie podróżują one bezpłatnie. Dla bezpieczeństwa dziecka podczas podróży zalecamy przewozić je nosidełku.

Uwaga – promocyjne ceny biletów online mogą być niższe niż ceny biletów ulgowych, dlatego też przed ich zakupem zalecamy wcześniejsze sprawdzenie cen w naszym systemie internetowym.

Sprawdź nasz ROZKŁAD JAZDY i skorzystaj z naszych usług!Zobacz gdzie kupić biletOnline
Wyszukaj
Autoryzowany punkt sprzedaży
Zobacz listę
Agencje współpracujące
Zobacz listę
Bezpośrednio
u kierowcy
Komfortowy autobus i najlepsza cena biletu: twój nowy sposób na wygodne i tanie podróżowanie!

OKbus to nowa linia autobusowa oferująca przejazd nowoczesnymi autobusami w najatrakcyjniejszych cenach. Kursujemy z i do Warszawy, Modlina, Łodzi, Torunia i Płocka.