Poznaj OKbus

Jeśli lubisz podróżować szybko i komfortowo – bez przesiadek i przepłacania, OKbus powstał z myślą o Tobie.

W OKbus wierzymy, że podróż komfortowym, nowoczesnym autobusem nie musi dużo kosztować. Mamy duże doświadczenie w obsłudze pasażerów i zawsze staramy sie oferować największą satysfakcję w najniższej cenie.

O Nas

Najwyższy komfort jazdy

Od samego początku naszej działalności postanowiliśmy dostarczyć pasażerom to, co najistotniejsze podczas podróży, a więc najwyższy komfort jazdy. Postawiliśmy zatem na nowoczesne, dobrze wyposażone autobusy - z klimatyzacją, regulowanymi fotelami oraz dodatkowymi udogodnieniami jak, m.in. darmowy dostęp do Internetu oraz tablet w każdym siedzeniu. Wszystko po to, aby podróż z nami była wygodna i przyjemna.

Tanie Ceny

Komfort jazdy w najwyższych standardach to jednak nie wszystko. Tym, co wyróżnia naszą ofertę od innych są również niskie ceny. Podróżowanie z nami jest więc nie tylko wygodne, ale również i tanie. OKbus to najlepsze ceny w najwyższym standardzie jazdy!

Mamy duże doświadczenie i doskonale znamy potrzeby naszych pasażerów. Zawsze staramy się sprostać im oczekiwaniom. Naszym priorytetem jest dostarczanie jak najwyższej jakości usług, bo dla nas najważniejszy jest pasażer i jego zadowolenie.

Sprawdź nasz ROZKŁAD JAZDY i skorzystaj znaszych usług!

Gwarancja najlepszej ceny na OKbus.pl i zwrot 100% kosztów w przypadku odwołania rezerwacji

Bilety OKbus możesz kupić w jednym z naszych punktów sprzedaży czy bezpośrednio u kierowcy. Pamiętaj jednak - największe korzyści uzyskasz rezerwując bilet z wyprzedzeniem przez Internet!