Podróżuj w KWIETNIU z RABATEM -15%! Odbierz swój KOD on-line.

Podróżuj w KWIETNIU z RABATEM -15%! Odbierz swój KOD on-line.

15/03/2020

TYLKO TERAZ kupisz bilety Z RABATEM -15% na podróże do 15 KWIETNIA! Czy wiesz jak to działa?

Planujesz podróż na trasie łączącej Warszawę lub lotniska Modlin i Chopina (Okęcie) z Łodzią? Świetnie się składa – korzystając z naszej oferty możesz zyskać aż 15% rabatu!

UWAGA! KOD RABATOWY działa wyłącznie dla taryfy STANDARD.


Jak otrzymać rabat?

Rabat możesz otrzymać w bardzo prosty sposób! Wystarczy, że na naszej stronie głównej naciśniesz przycisk ODBIERZ RABAT i postąpisz według poniższych kroków.


Przekonaj się sam jakie to szybkie i proste!

Krok 1. Formularz promocji

Wypełnij promocyjny formularz kontaktowy – we wskazane pola wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a następnie zaznacz pola dotyczące akceptacji regulaminu, zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz chęci otrzymywania darmowego newsletter w przypadku, gdy chcesz być na bieżąco informowany o aktualnych promocjach. Po wypełnieniu wszystkich pół kliknij przycisk WYŚLIJ KOD.


Krok 2. E-mail z kodem rabatowym

Zaloguj się na swoją elektroniczną skrzynkę pocztową, na którą wysłany został do Ciebie e-mail z kodem rabatowym, który uprawnia do zniżki przy zakupie biletów online. W wysłanej przez nas wiadomości znajdziesz również szczegółowe informacje o otrzymanym rabacie, terminie jego ważności oraz okresie przejazdu, na którym możesz go wykorzystać.


Krok 3. Zamówienie i kupno biletu

Po otrzymaniu kodu rabatowego możesz już przystąpić do zakupu biletu. Wybierz kierunek swojej podróży, datę przejazdu, ilość miejsc (max. 5), ilość dzieci i niemowląt oraz zaznacz interesującą Cię opcję jazdy - „w jedną stronę” lub „w dwie strony”. Następnie kliknij przycisk ZNAJDŹ POŁĄCZENIE.
Przy kupnie biletu wybierasz godzinę przejazdu i wpisujesz wcześniej otrzymany mailowo kod rabatowy, po czym klikasz przycisk DALEJ, a cena biletu zostanie automatycznie pomniejszona.

Następnie klikasz przycisk ZAMAWIAM.

Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do FORMULARZA DANYCH, gdzie wpiszesz swoje imię, nazwisko i adres e-mail oraz zaznaczysz pola dotyczące powiadomień SMS, akceptacji regulaminu, zgody na przetwarzanie danych osobowych i newslettera, a następnie klikniesz przycisk DALEJ.Po sprawdzeniu wszystkich wpisanych przez Ciebie danych kliknij przycisk PŁACĘ, aby przejść do płatności. W tym momencie zostaniesz przekierowany do serwisu płatności PAYU - po kliknięciu przycisku PŁACĘ i zaakceptowaniu płatności na Twój adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie zapłaty wraz z biletem w pliku PDF.

Przekonaj się jakie to proste – nie czekaj dłużej, odbierz rabat i zapłać mniej za swój bilet!

Sprawdź nasz ROZKŁAD JAZDY i skorzystaj z naszych usług!