OKbus - Komfortowe i tanie podróżowanie

Prasa

OKbus – najwyższy standard podróży w niskich cenach

OKbus to nowoczesne autobusy, w których podróżuje się komfortowo i przyjemnie. Tutaj liczy się przede wszystkim pasażer, dlatego też dokładane są wszelkie starania, aby świadczone usługi transportowe były zawsze na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu właśnie OKbusy cieszą się zadowoleniem wśród klientów i są uznaną marką na rynku przewoźników.

Wyjątkowość oferty

OKbus to marka znana z najwyższej jakości świadczonych usług. Od samego początku działalności dokłada wszelkich starań, aby zapewnić pasażerom komfortową podróż w najniższych cenach. To właśnie sprawia, że oferta firmy wyróżnia się na tle konkurencji. OKbus to zawsze najwyższy standard jazdy w najniższej cenie!

Trasy OKbusa

Pomarańczowe, nowoczesne autobusy marki Mercedes i Scania kursują na wielu trasach, które łączą różne miejscowości, takie jak m.in. Łódź, Płock, Toruń, Włocławek czy Biała Podlaska, z centrum

Warszawy oraz lotniskiem Chopina (Okęcie) i Modlinem. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że OKbusów są punktualne, kursują często, a ich rozkład jazdy w przypadku połączeń z

lotniskami dopasowany jest do rozkładu lotu samolotów oraz dowozi pasażerów bezpośrednio na miejsce, bez konieczności przesiadek. Dzięki temu podróż na lotnisko nie jest uciążliwa i kosztowna, a pasażerowie zawsze mają pewność, że zdążą na czas.

Niskie ceny

OKbus to jeden z najtańszych przewoźników na rynku. W regularniej promocji przewoźnika „Planujesz – Zyskujesz” można ceny biletów zaczynają się już od 9 złotych! Aby skorzystać z tej trakcyjnej oferty cenowej, wystarczy po prostu z wyprzedzeniem kupić bilet przez internet. Im wcześniej dokona się rezerwacji, tym więcej pieniędzy można zaoszczędzić. Co więcej, dokonanie zakupu online z wyprzedzeniem nie wiąże się z żadnym ryzykiem – w przypadku ewentualnej rezygnacji przewoźnik zwraca 100% ceny biletu.

Komfort podróży

Niewątpliwą zaletą podróżowania OKbusem są nie tylko atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim komfort podróży w najwyższym standardzie. Do podstawowego wyposażenia pojazdów przewoźnika należą klimatyzacja oraz niezwykle wygodne regulowane fotele. Ponadto OKbusy posiadają również dodatkowe udogodnienia – darmowy dostęp do WiFi, gniazdka 230V i lampki do czytania przy każdym siedzeniu. W OKbusach znajduje się także multimedialny system rozrywki pokładowej w postaci tabletów z dużym ekranem w każdym fotelu. Dzięki temu podczas podczas podróży pasażerowie mają dostęp do swoich ulubionych filmów, muzyki oraz gier i w ten sposób spędzają przyjemnie czas.

Dzięki najwyższym standardom jazdy i najlepszym cenom OKbus to zawsze gwarancja zadowolenia!