OKbus - Komfortowe i tanie podróżowanie

Wynajem

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? To gwarancja komfortowej podróży w nowoczesnych i wygodnych autobusach, a wszystko to w najlepszej cenie na rynku. Podróż z nami to prawdziwa przyjemność!
O firmie

Nasza firma działa na rynku od wielu lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu dobrze znamy wszystkie oczekiwania naszych Klientów i potrafimy im sprostać. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest odpowiedni komfort podróży i bezpieczeństwo pasażerów, dlatego też wynajmowane przez nas pojazdy są nowoczesne, wygodne i niezawodne. Działamy zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia - Certyfikat Kompetencji Zawodowej, Licencję Ministerstwa Infrastruktury oraz Licencję na wykonywanie międzynarodowego przewozu osób.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług. Wypożyczamy zarówno duże autokary turystyczne, liczące aż 51 miejsc siedzących, jak i mniejsze busy, które pomieszczą 19 osób.

Oferujemy Państwu:

 • wynajem autokarów wycieczkowych w kraju i za granicą (wycieczki szkolne, kolonie, pielgrzymki, a także obsługa wycieczek we współpracy z biurami podróży);
 • wynajem busów i autokarów na konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne;
 • przewóz osób na różnego typu uroczystości okolicznościowe (wesela, przysięgi itp.);
 • przewóz osób na różnego rodzaju wydarzenia sportowe i kulturalne (mecze, koncerty, festiwale itp.);
 • transport osób na lotnisko oraz z lotniska.

 • Zapytaj o szczegóły oferty – napisz na nasz adres info@modlinbus.pl


  Pojazdy

  Nasze pojazdy to nowoczesne autobusy marki Mercedes Benz Sprinter, które zapewniają najwyższej jakości komfort oraz bezpieczeństwo podróży. Wyposażone są w niezwykle wygodne skórzane fotele oraz posiadają liczne udogodnienia, dzięki czemu pasażerowie nie odczuwają dyskomfortu nawet podczas wielogodzinnej jazdy. We wszystkich naszych pojazdach znajduje się także klimatyzacja, ogrzewanie oraz darmowy dostęp do WiFi. Nasze pojazdy wyposażone są ponadto w najwyższej jakości sprzęt nagłaśniający, a w każdym ich siedzeniu znajduje się tablet. To wszystko sprawia, że podróż z nami jest nie tylko komfortowa, ale również i przyjemna!

  Zobacz galerię naszych nowoczesnych i komfortowych pojazdów

  Nasze autobusy 1
  Nasze autobusy 2

  Bezpieczeństwo

  Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa – wszystkie pojazdy posiadają ważne przeglądy techniczne i zawsze przed każdym wyjazdem sprawdzane są przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Ponadto, w trosce o bezpieczeństwo Pasażerów, dużą uwagę przykładamy również do właściwego doboru kierowców. Zawsze posiadają oni więc duże doświadczenie oraz wieloletni staż pracy, cechują się także rozwagą na drodze.


  Cena

  Naszą ofertę na rynku wyróżnia cena - oferujemy najniższe ceny za najwyższej jakości usługi. Ceny wynajmu naszych busów i autokarów naliczane są na podstawie czasu ich wypożyczenia lub też przewidywanej ilości przebytych kilometrów. Co również warto zaznaczyć – naszych Klientów zawsze traktujemy w sposób indywidualny tak, aby móc zadowolić każdego. Gwarantujemy komfort i wygodę podróży w najlepszych na rynku cenach! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie oraz przedstawimy wszystkie szczegóły oferty.


  Zapraszamy do pisania na nasz adres info@modlinbus.pl